BERKAY Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı firmamız, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda mikrofiber, akrilik, polyester, viskon ve pamuk karışımlı döşemelik kumaş türleri üretimine başlamış, yeni kolleksiyonlarımız da müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmıştır. Firmamız gün geçtikçe genişleyen ürün yelpazesinin yanı sıra proje bazlı özel üretimlerde de değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Tamamı yeni teknoloji ve jakarlı makine parkurumuz sayesinde akrilik, polyester, viskon, pamuk vb. malzemelerden üretilmiş şönil, fantezi ve diğer grup iplikler sadece hayal gücünüzle sınırlı desen, kalite ve renklerde kumaşlara dönüşmektedir. Alev koruma, su iticilik, anti-bakteri gibi opsiyonel uygulamalar da kaliteli hizmet tedarikçilerimiz sayesinde en yüksek standartları karşılayabilecek özelliklerde olmak kaydıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Dinamik ve deneyimli ekibimiz gerek ülkemizde gerek ihracat piyasalarında değerli müşterilerimizin beğenilerini alabilmek için yoğun olarak çalışmaktadır. Firmamız, ürünlerimiz, kampanyalarımız veya önümüzdeki fuar takvimimiz hakkında sayfalarımızın “Duyurular” bölümünüden detaylı bilgi alabilirsiniz. En yeni kolleksiyonlarımızdan bazıları hakkında desen, renk, kalite, teknik özellikler vb. bilgi sahibi olmak isterseniz "Ürünler" bölümünü tavsiye ederiz. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında düzenli bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı